Logo

Nowe mieszkanie, 30,35 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr D/69

682 875 zł

22 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 195 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5

2 pokoje, mieszkanie 30,35 m², piętro 6, oferta nr D/69, Apartamenty Park Matecznego, Kraków, Podgórze, Mateczny, ul. Rydlówka 5
SALON Z ANEKSEM12,45 m²SYPIALNIA8,63 m²ŁAZIENKA4,73 m²KORYTARZ4,52 m²BALKON3,79 m²
Wymiary mieszkania 30.35 m², D/69
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 0
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 1
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 2
Apartamenty Park Matecznego - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 30.35 m², D/69
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

30,35 m²

Piętro:

6 piętro

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,79 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę