Nowe mieszkania Ożarów Mazowiecki - rynek pierwotny

Znaleziono 202 oferty w 4 inwestycjach
FILTRUJ
Wyszukuję...
Reklama
Dowiedz się pierwszy
  • Premiery mieszkaniowe
  • Rabaty i promocje
  • Specjalne oferty
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich Danych (RODO). Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Administratorem danych osobowych jest: Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marcina Flisa 4, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000315301, NIP: 5222895454, REGON: 361337790.
Z inspektorem ochrony danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres e-mail: iod@tabelaofert.pl.

Informujemy, iż:

  • Podanie przez Użytkownika danych osobowych jest dobrowolne, jednakże w celu realizacji usługi niezbędne;
  • Dane osobowe Użytkownika są przetwarzane przez Administratora w celu realizacji usługi za zgodą Użytkownika na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a), b) i f) RODO;
  • Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;
  • Dane osobowe nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim bez wyraźnej zgody Użytkownika z zastrzeżeniem instytucji upoważnionych prawem;
  • Dane osobowe Użytkownika nie będą przekazywane do państwa trzeciego bez wyraźnej zgody Użytkownika;
  • Dane osobowe Użytkownika będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Użytkownika do momentu cofnięcia przez Użytkownika zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora;
  • Każdy Użytkownik ma prawo wniesienia skargi do Prezesa UODO gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Użytkownika narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Mieszkania od dewelopera w Ożarówie Mazowieckim

Ożarów Mazowiecki jest miastem położonym na zachód od Warszawy. Sąsiaduje z Pruszkowem i Piastowem, a od stolicy dzieli je zaledwie 20 kilometrów. Z racji swojej lokalizacji Ożarów stał się celem inwestorów, którzy realizują tu projekty budowlane. Nowe mieszkania Ożarów Mazowiecki z rynku pierwotnego są chętnie kupowane przez dotychczasowych mieszkańców stolicy.

Komunikacja

Z Ożarowa Mazowieckiego można się dostać do Warszawy kilkoma środkami transportu. Oba miasta łączy droga ekspresowa S8 umożliwiająca pokonanie trasy własnym pojazdem nawet w kilkanaście minut. To kluczowe w przypadku osób, których celem są nowe mieszkania w Ożarowie Mazowieckim z rynku pierwotnego oraz praca lub nauka w Warszawie. Inną możliwością jest skorzystanie z linii autobusowych podmiejskich oraz autobusów PKS Grodzisk Mazowiecki. Do Warszawy można dostać się także pociągiem obsługiwanym przez Koleje Mazowieckie.

Ponadto na terenie miasta krzyżują się aż 4 drogi wojewódzkie (nr 701, 718 i 735) i krajowe (nr 92), którymi można dojechać nie tylko do stolicy.

Nowoczesne mieszkania w Ożarowie

Atrakcyjne grunty w podwarszawskiej miejscowości szybko stały się obiektem zainteresowania deweloperów. Od wielu lat na terenie Ożarowa realizowane są inwestycje, które przyciągają osoby ze stolicy. Nowe mieszkania w Ożarowie Mazowieckim z rynku pierwotnego to nowoczesne i funkcjonalne lokale oferujące wiele dogodności dla przyszłych mieszkańców.

Kameralna zabudowa, energooszczędne rozwiązania czy własne miejsce parkingowe to tylko niektóre z udogodnień, na które mogą liczyć nabywcy. Zadbana architektura wokół obiektów pozwala na spędzanie wolnego czasu w zacisznym i kameralnym miejscu, dając jednocześnie miejsce do spożytkowania nagromadzonej energii przez najmłodszych.

Poza Warszawą jest taniej

Nie trzeba nikogo przekonywać, że mniejsza miejscowość oznacza niższe koszty życia. Ta reguła dotyczy również nieruchomości. Nowe mieszkania w Ożarowie Mazowieckim na rynku pierwotnym są o wiele tańsze od ich stołecznych odpowiedników, co skłania do podjęcia decyzji o kupnie coraz większą liczbę osób planujących sfinalizowanie transakcji na nieruchomość poza Warszawą. Ceny podstawowych produktów spożywczych i usług, a także opłaty związane z ubezpieczeniem czy utrzymaniem pojazdu również znacznie odbiegają od oferty ze stolicy.

Poza pieniędzmi można zaoszczędzić także czas – w Ożarowie sporadycznie tworzą się korki, natomiast kolejki w marketach praktycznie nie istnieją.

Sport i kultura

Mieszkańcy Ożarowa mogą liczyć na szereg wydarzeń powiązanych z kulturą i sportem. W mieście działa chór kameralny, zespół dziecięcy oraz zespół ludowy, jest także biblioteka publiczna z pokaźnym zbiorem dzieł literackich. Infrastrukturę miejską dopełniają dwa kluby sportowe, w których można kształcić umiejętności z zakresu piłki nożnej, siatkówki, łucznictwa i lekkoatletyki. Do użytku oddano także pływalnię miejską, gdzie oprócz basenów sportowych znajdują się rynna wodna, sauna, gejzery i prądy wodne.

Promocje
i premiery mieszkaniowe
Zapisz się na newsletter
i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 29 875 osób
UP