Logo

Nowe mieszkanie, 56,63 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr BA0470

984 000 zł

17 376 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 604 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stilla

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Fajansowa 5

3 pokoje, mieszkanie 56,63 m², piętro 4, oferta nr BA0470, Stilla, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Fajansowa 5
SALON Z ANEKSEM23,20 m²SYPIALNIA11,09 m²SYPIALNIA8,06 m²ŁAZIENKA4,11 m²KORYTARZ9,49 m²BALKON7,45 m²
Wymiary mieszkania 56.63 m², BA0470
Wirtualna makieta 3D mieszkania 56.63 m², BA0470
BA0470BA0457BA0458BA0459BA0460BA0461BA0462BA0463BA0464BA0465BA0466BA0467BA0468BA0469BB0417BB0418BB0420BB0419
Plan piętra
Stilla - zdjęcie nr 0
Stilla - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 56.63 m², BA0470
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

56,63 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,45 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę