Logo

Nowe mieszkanie, 30,04 m², 1 pokój, 3 piętro, oferta nr BA0351

603 030 zł

20 074 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 821 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stilla

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Fajansowa 5

1 pokój, mieszkanie 30,04 m², piętro 3, oferta nr BA0351, Stilla, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Fajansowa 5
SALON17,38 m²KORYTARZ8,20 m²ŁAZIENKA4,06 m²BALKON3,99 m²
Wymiary mieszkania 30.04 m², BA0351
Wirtualna makieta 3D mieszkania 30.04 m², BA0351
BA0356BA0343BA0344BA0345BA0346BA0347BA0348BA0349BA0350BA0351BA0352BA0353BA0354BA0355BB0313BB0314BB0316BB0315
Plan piętra
Stilla - zdjęcie nr 0
Stilla - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 30.04 m², BA0351
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,04 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,99 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę