Logo

Nowe mieszkanie, 67,50 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr AC0341

1 371 236 zł

20 315 zł /m²

Rata 6 416 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stilla

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Fajansowa 5

3 pokoje, mieszkanie 67,50 m², piętro 3, oferta nr AC0341, Stilla, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Fajansowa 5
SALON20,25 m²KUCHNIA10,46 m²SYPIALNIA11,02 m²SYPIALNIA10,13 m²ŁAZIENKA5,08 m²WC2,05 m²KORYTARZ7,76 m²TARAS18,69 m²
Wymiary mieszkania 67.5 m², AC0341
Wirtualna makieta 3D mieszkania 67.5 m², AC0341
AC0339AC0340AC0341AC0338AC0337AC0342AC0344AC0343
Plan piętra
Stilla - zdjęcie nr 0
Stilla - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 67.5 m², AC0341
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,50 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (18,69 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę