Logo

Nowe mieszkanie, 30,05 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr BA0465

603 434 zł

20 081 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 823 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Stilla

Warszawa, Włochy, Raków, ul. Fajansowa 5

1 pokój, mieszkanie 30,05 m², piętro 4, oferta nr BA0465, Stilla, Warszawa, Włochy, Raków, ul. Fajansowa 5
SALON17,38 m²KORYTARZ8,19 m²ŁAZIENKA4,06 m²BALKON3,99 m²
Wymiary mieszkania 30.05 m², BA0465
Wirtualna makieta 3D mieszkania 30.05 m², BA0465
BA0470BA0457BA0458BA0459BA0460BA0461BA0462BA0463BA0464BA0465BA0466BA0467BA0468BA0469BB0417BB0418BB0420BB0419
Plan piętra
Stilla - zdjęcie nr 0
Stilla - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 30.05 m², BA0465
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,05 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,99 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę