Logo

Nowe mieszkanie, 44,17 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr B/3/2

644 950 zł

14 602 zł /m²

Rata 3 018 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smardzewska 8

Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8

2 pokoje, mieszkanie 44,17 m², piętro 3, oferta nr B/3/2, Smardzewska 8, Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8
SALON Z ANEKSEM21,11 m²SYPIALNIA10,04 m²ŁAZIENKA4,89 m²KORYTARZ7,76 m²BALKON4,49 m²
Wymiary mieszkania 44.17 m², B/3/2
Wirtualna makieta 3D mieszkania 44.17 m², B/3/2
B/3/3B/3/4B/3/2B/3/1
Plan piętra
Smardzewska 8 - zdjęcie nr 0
Smardzewska 8 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 44.17 m², B/3/2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,17 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

hala garażowa

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,49 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę