Logo

Nowe mieszkanie, 38,15 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr A/4/1.6

506 312 zł

13 272 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 369 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Smardzewska 8

Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8

2 pokoje, mieszkanie 38,15 m², piętro 1, oferta nr A/4/1.6, Smardzewska 8, Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Smardzewska 8
SALON Z ANEKSEM21,43 m²SYPIALNIA9,33 m²ŁAZIENKA4,41 m²PRZEDSIONEK2,59 m²BALKON3,75 m²
Wymiary mieszkania 38.15 m², A/4/1.6
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.15 m², A/4/1.6
A/4/1.6A/2/1.7A/2/1.6A/2/1.5A/4/1.7A/4/1.5A/4/1.4A/4/1.3A/4/1.2A/4/1.1A/3/1.4A/3/1.3A/3/1.2A/3/1.1A/2/1.4A/2/1.3A/2/1.2A/2/1.1A/1/1.5A/1/1.4A/1/1.3A/1/1.2A/1/1.1
Plan piętra
Smardzewska 8 - zdjęcie nr 0
Smardzewska 8 - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.15 m², A/4/1.6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,15 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,71 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,75 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę