Logo

Nowy dom, 112,81 m², oferta nr 4E

939 000 zł

8 324 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 393 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nova Wola Park II

Nowa Wola, ul. Przepiórki

Dom 112,81 m², oferta nr 4E, Nova Wola Park II, Nowa Wola, ul. Przepiórki
1 / 3
Nova Wola Park II - zdjęcie nr 0
Nova Wola Park II - zdjęcie nr 3
Lokalizacja domu 112.81 m², 4E
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

112,81 m²

Typ domu:

segment skrajny

Liczba poziomów:

3

Garaż:

garaż, parking naziemny

Termin oddania:

Etap II - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?