+11
Nowy dom, 85,73 m², oferta nr 8C
854 000 zł
9 962 zł /m²
okazyjna cena
Rata 3 996 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nova Wola Park II
Nowa Wola, ul. Przepiórki
1 / 2

Mapa
Liczba pokoi:
4 pokoje
Powierzchnia:
85,73 m²
Typ domu:
segment środkowy
Liczba poziomów:
2
Garaż:
garaż, parking naziemny
Termin oddania:
Etap II - III kwartał 2027
Zapytaj o ofertę
Marzysz o domu za granicą?