Logo

Nowe mieszkanie, 97,35 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A 3.04

1 078 891 zł

11 083 zł /m²

Rata 5 048 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Naramowicka 100

Poznań, Winogrady, ul. Naramowicka 100

SALON Z ANEKSEM24,19 m²SALON Z ANEKSEM21,54 m²SALON Z ANEKSEM18,67 m²ŁAZIENKA5,56 m²ŁAZIENKA4,75 m²ŁAZIENKA3,68 m²KORYTARZ5,93 m²KORYTARZ4,93 m²KORYTARZ4,58 m²KORYTARZ3,16 m²BALKON5,97 m²BALKON2,75 m²BALKON2,09 m²
Wymiary mieszkania 97.35 m², A 3.04
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 0
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 1
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 2
Naramowicka 100 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 97.35 m², A 3.04
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

97,35 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,60 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,97 m²), balkon (2,75 m²), balkon (2,09 m²)

Termin oddania:

czerwiec 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę