Logo

Nowe mieszkanie, 55,03 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 01.MB69

495 000 zł

8 995 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 316 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Artepolis

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1

3 pokoje, mieszkanie 55,03 m², piętro 1, oferta nr 01.MB69, Artepolis, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1
SALON Z ANEKSEM20,70 m²SYPIALNIA12,42 m²SYPIALNIA11,51 m²ŁAZIENKA4,52 m²KORYTARZ5,88 m²BALKON10,53 m²
Wymiary mieszkania 55.03 m², 01.MB69
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.03 m², 01.MB69
01.MB69
Plan piętra
Artepolis - zdjęcie nr 0
Artepolis - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.03 m², 01.MB69
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,03 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,53 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę