Logo

Nowe mieszkanie, 71,86 m², 3 pokoje, 8 piętro, oferta nr 08.MB108

705 000 zł

9 811 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 299 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Artepolis

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1

3 pokoje, mieszkanie 71,86 m², piętro 8, oferta nr 08.MB108, Artepolis, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1
SALON Z ANEKSEM35,87 m²SYPIALNIA12,10 m²SYPIALNIA10,36 m²ŁAZIENKA4,67 m²WC1,92 m²KORYTARZ6,94 m²LOGGIA6,09 m²
Wymiary mieszkania 71.86 m², 08.MB108
Wirtualna makieta 3D mieszkania 71.86 m², 08.MB108
08.MB108
Plan piętra
Artepolis - zdjęcie nr 0
Artepolis - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 71.86 m², 08.MB108
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

71,86 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,35 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (6,09 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę