Logo

Nowe mieszkanie, 57,90 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr 03.MB21

559 000 zł

9 655 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 615 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Artepolis

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1

3 pokoje, mieszkanie 57,90 m², piętro 3, oferta nr 03.MB21, Artepolis, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1
SALON Z ANEKSEM21,21 m²SYPIALNIA12,59 m²SYPIALNIA11,51 m²ŁAZIENKA4,50 m²KORYTARZ8,09 m²BALKON10,53 m²
Wymiary mieszkania 57.9 m², 03.MB21
Wirtualna makieta 3D mieszkania 57.9 m², 03.MB21
03.MB21
Plan piętra
Artepolis - zdjęcie nr 0
Artepolis - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 57.9 m², 03.MB21
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,90 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,53 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę