Logo

Nowe mieszkanie, 95,91 m², 5 pokoi, 8 piętro, oferta nr 08.MB62

969 000 zł

10 103 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 534 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Artepolis

Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1

5 pokoi, mieszkanie 95,91 m², piętro 8, oferta nr 08.MB62, Artepolis, Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Kasprzaka 1
SALON Z ANEKSEM24,68 m²SYPIALNIA11,93 m²SYPIALNIA11,34 m²SYPIALNIA9,46 m²SYPIALNIA8,85 m²ŁAZIENKA4,60 m²WC3,06 m²GARDEROBA3,73 m²KORYTARZ18,26 m²LOGGIA5,17 m²
Wymiary mieszkania 95.91 m², 08.MB62
Wirtualna makieta 3D mieszkania 95.91 m², 08.MB62
08.MB62
Plan piętra
Artepolis - zdjęcie nr 0
Artepolis - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 95.91 m², 08.MB62
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

5 pokoi

Powierzchnia:

95,91 m²

Piętro:

8 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,35 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,17 m²)

Termin oddania:

Etap I - I kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę