Logo

Nowe mieszkanie, 60,00 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr F-124

846 000 zł

14 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 958 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Piastova Osada

Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Henryka II Pobożnego

3 pokoje, mieszkanie 60,00 m², piętro 1, oferta nr F-124, Piastova Osada, Warszawa, Ursus, Gołąbki, ul. Henryka II Pobożnego
SALON16,21 m²KUCHNIA7,37 m²SYPIALNIA12,98 m²SYPIALNIA10,05 m²ŁAZIENKA3,91 m²KORYTARZ9,48 m²BALKON6,02 m²
Wymiary mieszkania 60 m², F-124
Wirtualna makieta 3D mieszkania 60 m², F-124
F-124
Plan piętra
Piastova Osada - zdjęcie nr 0
Piastova Osada - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 60 m², F-124
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,00 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,02 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę