Logo

Nowe mieszkanie, 62,28 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr E.1.10

735 851 zł

11 815 zł /m²

Rata 3 443 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Dąbrowa

Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa

3 pokoje, mieszkanie 62,28 m², piętro 1, oferta nr E.1.10, Nowa Dąbrowa, Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa
SALON Z ANEKSEM24,65 m²SYPIALNIA12,84 m²SYPIALNIA10,28 m²ŁAZIENKA5,08 m²WC1,76 m²KORYTARZ7,67 m²BALKON8,41 m²
Wymiary mieszkania 62.28 m², E.1.10
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 0
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 1
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 2
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.28 m², E.1.10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,28 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,41 m²)

Termin oddania:

Budynek B - gotowe do odbioru, Budynek C - I kwartał 2026, Budynek D - I kwartał 2027, Budynek E - I kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę