Logo

Nowe mieszkanie, 83,62 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr E.2.6

1 020 498 zł

12 204 zł /m²

Rata 4 775 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Dąbrowa

Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa

4 pokoje, mieszkanie 83,62 m², piętro 2, oferta nr E.2.6, Nowa Dąbrowa, Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa
SALON Z ANEKSEM31,00 m²SYPIALNIA13,45 m²SYPIALNIA11,10 m²SYPIALNIA10,51 m²ŁAZIENKA4,87 m²ŁAZIENKA4,28 m²KORYTARZ8,41 m²BALKON11,28 m²
Wymiary mieszkania 83.62 m², E.2.6
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 0
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 1
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 2
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 83.62 m², E.2.6
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

83,62 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,28 m²)

Termin oddania:

Budynek B - gotowe do odbioru, Budynek C - I kwartał 2026, Budynek D - I kwartał 2027, Budynek E - I kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę