Logo

Nowe mieszkanie, 44,67 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr D.2.1

618 001 zł

13 835 zł /m²

Rata 2 891 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Dąbrowa

Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa

2 pokoje, mieszkanie 44,67 m², piętro 2, oferta nr D.2.1, Nowa Dąbrowa, Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa
SALON Z ANEKSEM25,48 m²SYPIALNIA10,29 m²ŁAZIENKA4,71 m²KORYTARZ4,19 m²BALKON5,25 m²
Wymiary mieszkania 44.67 m², D.2.1
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 0
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 1
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 2
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 44.67 m², D.2.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

44,67 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

Budynek B - gotowe do odbioru, Budynek C - I kwartał 2026, Budynek D - I kwartał 2027, Budynek E - I kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę