Logo

Nowe mieszkanie, 95,35 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr E.6.2

1 230 587 zł

12 906 zł /m²

Rata 5 758 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Dąbrowa

Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa

4 pokoje, mieszkanie 95,35 m², piętro 6, oferta nr E.6.2, Nowa Dąbrowa, Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa
SALON Z ANEKSEM33,97 m²SYPIALNIA14,81 m²SYPIALNIA10,66 m²SYPIALNIA9,77 m²ŁAZIENKA6,07 m²ŁAZIENKA5,42 m²ŁAZIENKA4,22 m²KORYTARZ10,03 m²BALKON6,74 m²
Wymiary mieszkania 95.35 m², E.6.2
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 0
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 1
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 2
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 95.35 m², E.6.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,35 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,74 m²)

Termin oddania:

Budynek B - gotowe do odbioru, Budynek C - I kwartał 2026, Budynek D - I kwartał 2027, Budynek E - I kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę