Logo

Nowe mieszkanie, 75,88 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr D.4.12

985 863 zł

12 992 zł /m²

Rata 4 613 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Nowa Dąbrowa

Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa

4 pokoje, mieszkanie 75,88 m², piętro 4, oferta nr D.4.12, Nowa Dąbrowa, Gdynia, Dąbrowa, ul. Rdestowa
SALON Z ANEKSEM26,64 m²SYPIALNIA10,95 m²SYPIALNIA10,13 m²SYPIALNIA9,73 m²ŁAZIENKA5,44 m²ŁAZIENKA2,64 m²KORYTARZ10,35 m²BALKON5,25 m²
Wymiary mieszkania 75.88 m², D.4.12
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 0
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 1
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 2
Nowa Dąbrowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 75.88 m², D.4.12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,88 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,65 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,25 m²)

Termin oddania:

Budynek B - gotowe do odbioru, Budynek C - I kwartał 2026, Budynek D - I kwartał 2027, Budynek E - I kwartał 2027

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę