Logo

Nowe mieszkanie, 61,17 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr A1.40.M29

801 327 zł

13 100 zł /m²

Rata 3 749 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wawer GO 2.0

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Przylaszczkowa 17

3 pokoje, mieszkanie 61,17 m², piętro 3, oferta nr A1.40.M29, Wawer GO 2.0, Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Przylaszczkowa 17
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 0
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 1
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 2
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 3
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 61.17 m², A1.40.M29
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

61,17 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,30 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę