Logo

Nowe mieszkanie, 49,64 m², 2 pokoje, parter, oferta nr D1.10.M07

680 068 zł

13 700 zł /m²

Rata 3 182 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wawer GO 2.0

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Przylaszczkowa 17

2 pokoje, mieszkanie 49,64 m², parter, oferta nr D1.10.M07, Wawer GO 2.0, Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Przylaszczkowa 17
SALON Z ANEKSEM27,85 m²SYPIALNIA12,57 m²ŁAZIENKA3,91 m²KORYTARZ5,31 m²OGRÓDEK114,00 m²
Wymiary mieszkania 49.64 m², D1.10.M07
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 0
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 1
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 2
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 49.64 m², D1.10.M07
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

49,64 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (114,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę