Logo

Nowe mieszkanie, 71,94 m², 4 pokoje, parter, oferta nr A2.10.M01

861 769 zł

11 979 zł /m²

Rata 4 032 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wawer GO 2.0

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Przylaszczkowa 17

4 pokoje, mieszkanie 71,94 m², parter, oferta nr A2.10.M01, Wawer GO 2.0, Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Przylaszczkowa 17
SALON Z ANEKSEM19,31 m²SYPIALNIA13,15 m²SYPIALNIA10,85 m²SYPIALNIA7,89 m²ŁAZIENKA4,13 m²WC2,73 m²GARDEROBA2,15 m²KORYTARZ11,73 m²OGRÓDEK56,00 m²
Wymiary mieszkania 71.94 m², A2.10.M01
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 0
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 1
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 2
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 71.94 m², A2.10.M01
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,94 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (56,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę