Logo

Nowe mieszkanie, 70,06 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr D2.30.M19

889 762 zł

12 700 zł /m²

Rata 4 163 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Wawer GO 2.0

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Przylaszczkowa 17

4 pokoje, mieszkanie 70,06 m², piętro 2, oferta nr D2.30.M19, Wawer GO 2.0, Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Przylaszczkowa 17
SALON Z ANEKSEM21,30 m²SYPIALNIA12,25 m²SYPIALNIA11,04 m²SYPIALNIA9,05 m²ŁAZIENKA4,25 m²WC2,31 m²KORYTARZ9,86 m²BALKON8,30 m²
Wymiary mieszkania 70.06 m², D2.30.M19
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 0
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 1
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 2
Wawer GO 2.0 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 70.06 m², D2.30.M19
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,06 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,56 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,30 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę