Logo

Nowe mieszkanie, 62,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 19.1

771 776 zł

12 400 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 611 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Cascada House

Rząska, ul. Piaski / Łąkowa

3 pokoje, mieszkanie 62,24 m², parter, oferta nr 19.1, Cascada House, Rząska, ul. Piaski / Łąkowa
SALON Z ANEKSEM25,95 m²SYPIALNIA10,65 m²SYPIALNIA9,22 m²ŁAZIENKA4,37 m²WC3,15 m²WIATROŁAP3,40 m²KORYTARZ5,30 m²OGRÓDEK80,37 m²
Wymiary mieszkania 62.24 m², 19.1
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.24 m², 19.1
19_1
Plan piętra
Cascada House - zdjęcie nr 0
Cascada House - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 62.24 m², 19.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,24 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,59 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (80,37 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę