Logo

Nowe mieszkanie, 75,36 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr C310

1 094 500 zł

14 524 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 121 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Enklawa Ursynów

Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Kłobucka 23A

4 pokoje, mieszkanie 75,36 m², piętro 3, oferta nr C310, Enklawa Ursynów, Warszawa, Ursynów, Wyczółki, ul. Kłobucka 23A
SALON Z ANEKSEM23,83 m²SYPIALNIA11,08 m²SYPIALNIA9,58 m²SYPIALNIA9,45 m²ŁAZIENKA4,16 m²WC1,98 m²KORYTARZ8,37 m²PRZEDSIONEK6,61 m²BALKON8,52 m²
Wymiary mieszkania 75.36 m², C310
Wirtualna makieta 3D mieszkania 75.36 m², C310
C310C309C308C307C306C305C304C303C302C301
Plan piętra
Enklawa Ursynów - zdjęcie nr 0
Enklawa Ursynów - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 75.36 m², C310
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

75,36 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,52 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę