Logo

Nowe mieszkanie, 62,55 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr M.C29

957 015 zł

15 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 478 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stelmachów

3 pokoje, mieszkanie 62,55 m², piętro 2, oferta nr M.C29, 3 Wymiary Bronowice, Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stelmachów
SALON Z ANEKSEM21,92 m²SYPIALNIA12,10 m²SYPIALNIA11,64 m²ŁAZIENKA4,15 m²WC2,19 m²KORYTARZ10,55 m²BALKON6,00 m²
Wymiary mieszkania 62.55 m², M.C29
3 Wymiary Bronowice - zdjęcie nr 0
3 Wymiary Bronowice - zdjęcie nr 1
3 Wymiary Bronowice - zdjęcie nr 2
3 Wymiary Bronowice - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.55 m², M.C29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

62,55 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Strony świata:

północ (N), zachód (W)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę