Logo
Filtry

Lokale użytkowe na sprzedaż Kraków Bronowice Wielkie

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Biuro 180,46 m², Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, prof. Stefana Myczkowskiego, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Biuro 180,46 m², prof. Stefana Myczkowskiego, Prądnik Biały

    PRZESTRONNY LOKAL UŻYTKOWY - MYDLNIKI | BALICKA homfi prezentuje Państwu ofertę sprzedaży przestronnego lokalu o powierzchni 180,46 m2 znajdującego się przy ul. Myczkowskiego 1 - w dzielnicy Mydlniki tuż przy ul. Balickiej. LOKALIZACJA: Mydlniki to spokojna, doskonale skomunikowana dzielnica Krakowa...

    więcej »

    homfi

    1 299 000 zł

    Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, prof. Stefana Myczkowskiego

    10 pok.

    180,46 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek lokali użytkowych na sprzedaż na Bronowicach Wielkich - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² lokalu użytkowego na sprzedaż na Bronowicach Wielkich: 7 198 zł/m²
  • Najmniejszy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 180 m²
  • Największy metraż lokalu użytkowego na sprzedaż: 180 m²

Wskaźniki rynku lokali użytkowych na Bronowicach Wielkich

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny wzrosły o 55,25%
  • Ceny lokali użytkowych na sprzedaż na Bronowicach Wielkich są o 74,73% tańsze niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Prądnik Biały - średnia cena lokalu użytkowego - 1 299 000 zł (1 oferta)

Stan na dzień: 10.05.2026

Najczęściej oglądane oferty lokali użytkowych na Bronowicach Wielkich

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni