Logo

Nowe mieszkanie, 57,67 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M.A09

905 419 zł

15 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 236 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stelmachów

3 pokoje, mieszkanie 57,67 m², parter, oferta nr M.A09, 3 Wymiary Bronowice, Kraków, Prądnik Biały, Bronowice Wielkie, ul. Stelmachów
SALON Z ANEKSEM23,34 m²SYPIALNIA12,28 m²SYPIALNIA9,70 m²ŁAZIENKA5,75 m²KORYTARZ6,60 m²BALKON7,68 m²OGRÓDEK69,99 m²
Wymiary mieszkania 57.67 m², M.A09
3 Wymiary Bronowice - zdjęcie nr 0
3 Wymiary Bronowice - zdjęcie nr 1
3 Wymiary Bronowice - zdjęcie nr 2
3 Wymiary Bronowice - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 57.67 m², M.A09
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

57,67 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,54 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,68 m²), ogródek (69,99 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę