Logo

Nowe mieszkanie, 67,90 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr A.044

1 122 333 zł

16 529 zł /m²

Rata 5 251 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modena II

Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego

3 pokoje, mieszkanie 67,90 m², piętro 5, oferta nr A.044, Modena II, Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego
SALON Z ANEKSEM30,45 m²SYPIALNIA11,53 m²SYPIALNIA11,31 m²ŁAZIENKA4,82 m²WC2,01 m²KORYTARZ7,77 m²BALKON9,44 m²
Wymiary mieszkania 67.9 m², A.044
Wirtualna makieta 3D mieszkania 67.9 m², A.044
A.186A.187A.188A.189A.190A.183A.185A.184A.128A.129A.130A.131A.123A.127A.126A.125A.124A.042A.041A.040A.044A.043
Plan piętra
Modena II - zdjęcie nr 0
Modena II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 67.9 m², A.044
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

67,90 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), południe (S)

Układ okien:

dwustronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,44 m²)

Termin oddania:

marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę