Logo

Nowe mieszkanie, 40,18 m², 1 pokój, 5 piętro, oferta nr A.190

603 631 zł

15 023 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 824 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modena II

Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego

1 pokój, mieszkanie 40,18 m², piętro 5, oferta nr A.190, Modena II, Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego
SALON Z ANEKSEM32,29 m²ŁAZIENKA4,50 m²KORYTARZ3,39 m²LOGGIA3,82 m²
Wymiary mieszkania 40.18 m², A.190
Wirtualna makieta 3D mieszkania 40.18 m², A.190
A.186A.187A.188A.189A.190A.183A.185A.184A.128A.129A.130A.131A.123A.127A.126A.125A.124A.042A.041A.040A.044A.043
Plan piętra
Modena II - zdjęcie nr 0
Modena II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 40.18 m², A.190
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

40,18 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,82 m²)

Termin oddania:

marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę