Logo

Nowe mieszkanie, 38,06 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr A.133

752 399 zł

19 769 zł /m²

Rata 3 520 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Modena II

Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego

2 pokoje, mieszkanie 38,06 m², piętro 6, oferta nr A.133, Modena II, Poznań, Jeżyce, ul. Jackowskiego/Kraszewskiego
SALON Z ANEKSEM19,35 m²SYPIALNIA10,74 m²ŁAZIENKA4,24 m²KORYTARZ3,73 m²BALKON5,66 m²
Wymiary mieszkania 38.06 m², A.133
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.06 m², A.133
A.194A.195A.196A.197A.198A.191A.193A.192A.137A.138A.139A.140A.132A.136A.135A.134A.133A.047A.046A.045A.049A.048
Plan piętra
Modena II - zdjęcie nr 0
Modena II - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.06 m², A.133
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,06 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,70 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,66 m²)

Termin oddania:

marzec 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę