Logo

Nowe mieszkanie, 42,55 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr B12

770 155 zł

18 100 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 603 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A

2 pokoje, mieszkanie 42,55 m², piętro 2, oferta nr B12, Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB, Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A
SALON Z ANEKSEM21,57 m²SYPIALNIA12,81 m²ŁAZIENKA4,66 m²KORYTARZ3,51 m²BALKON4,98 m²
Wymiary mieszkania 42.55 m², B12
Wirtualna makieta 3D mieszkania 42.55 m², B12
B12
Plan piętra
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 0
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 42.55 m², B12
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,55 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,98 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę