Logo

Nowe mieszkanie, 55,65 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A31

1 057 350 zł

19 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 947 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A

3 pokoje, mieszkanie 55,65 m², piętro 4, oferta nr A31, Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB, Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A
SALON Z ANEKSEM20,82 m²SYPIALNIA13,27 m²SYPIALNIA11,29 m²ŁAZIENKA4,15 m²KORYTARZ6,12 m²BALKON16,92 m²
Wymiary mieszkania 55.65 m², A31
Wirtualna makieta 3D mieszkania 55.65 m², A31
A31
Plan piętra
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 0
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 55.65 m², A31
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,65 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (16,92 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę