Logo

Nowe mieszkanie, 41,61 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr B43

894 615 zł

21 500 zł /m²

Rata 4 186 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A

2 pokoje, mieszkanie 41,61 m², piętro 6, oferta nr B43, Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB, Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A
SALON Z ANEKSEM22,65 m²SYPIALNIA10,96 m²ŁAZIENKA4,12 m²KORYTARZ3,88 m²TARAS21,19 m²
Wymiary mieszkania 41.61 m², B43
Wirtualna makieta 3D mieszkania 41.61 m², B43
B43
Plan piętra
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 0
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 41.61 m², B43
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,61 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (21,19 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę