Logo

Nowe mieszkanie, 45,20 m², 2 pokoje, 6 piętro, oferta nr A45

949 200 zł

21 000 zł /m²

Rata 4 441 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A

2 pokoje, mieszkanie 45,20 m², piętro 6, oferta nr A45, Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB, Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A
SALON Z ANEKSEM24,61 m²SYPIALNIA11,36 m²ŁAZIENKA3,91 m²KORYTARZ5,32 m²TARAS8,90 m²
Wymiary mieszkania 45.2 m², A45
Wirtualna makieta 3D mieszkania 45.2 m², A45
A45
Plan piętra
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 0
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 45.2 m², A45
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

45,20 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,90 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (8,90 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę