Logo

Nowe mieszkanie, 46,03 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B53

819 334 zł

17 800 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 833 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A

2 pokoje, mieszkanie 46,03 m², piętro 1, oferta nr B53, Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB, Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A
SALON Z ANEKSEM25,03 m²SYPIALNIA11,21 m²ŁAZIENKA4,12 m²KORYTARZ5,67 m²BALKON4,98 m²
Wymiary mieszkania 46.03 m², B53
Wirtualna makieta 3D mieszkania 46.03 m², B53
B53
Plan piętra
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 0
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 46.03 m², B53
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,03 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,98 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę