Logo

Nowe mieszkanie, 38,25 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr B37

745 875 zł

19 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 490 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A

2 pokoje, mieszkanie 38,25 m², piętro 5, oferta nr B37, Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB, Kraków, Dębniki, Zakrzówek, ul. Pychowicka 3 / 3A
SALON Z ANEKSEM17,06 m²SYPIALNIA10,23 m²ŁAZIENKA4,37 m²KORYTARZ6,59 m²BALKON3,59 m²
Wymiary mieszkania 38.25 m², B37
Wirtualna makieta 3D mieszkania 38.25 m², B37
B37
Plan piętra
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 0
Kapelanka – Pychowicka - Budynek AB - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 38.25 m², B37
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,25 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,59 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę