Logo

Nowe mieszkanie, 55,81 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 3

597 167 zł

10 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 794 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Semiramis

Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza

3 pokoje, mieszkanie 55,81 m², parter, oferta nr 3, Semiramis, Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza
SALON Z ANEKSEM23,98 m²SYPIALNIA10,75 m²SYPIALNIA9,86 m²ŁAZIENKA4,36 m²KORYTARZ6,86 m²TARAS58,49 m²
Wymiary mieszkania 55.81 m², 3
Semiramis - zdjęcie nr 0
Semiramis - zdjęcie nr 1
Semiramis - zdjęcie nr 2
Semiramis - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 55.81 m², 3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,81 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (58,49 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę