Logo

Nowe mieszkanie, 50,32 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 10

518 296 zł

10 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 425 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Semiramis

Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza

2 pokoje, mieszkanie 50,32 m², piętro 1, oferta nr 10, Semiramis, Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza
SALON Z ANEKSEM21,60 m²SYPIALNIA13,61 m²ŁAZIENKA7,13 m²GARDEROBA3,15 m²KORYTARZ4,83 m²TARAS9,44 m²
Wymiary mieszkania 50.32 m², 10
Semiramis - zdjęcie nr 0
Semiramis - zdjęcie nr 1
Semiramis - zdjęcie nr 2
Semiramis - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 50.32 m², 10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,32 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

południe (S)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,44 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę