Logo

Nowe mieszkanie, 53,31 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr 72

613 065 zł

11 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 868 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Semiramis

Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza

3 pokoje, mieszkanie 53,31 m², piętro 4, oferta nr 72, Semiramis, Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza
SALON Z ANEKSEM19,23 m²SYPIALNIA11,00 m²SYPIALNIA9,15 m²ŁAZIENKA4,45 m²KORYTARZ9,48 m²BALKON15,36 m²
Wymiary mieszkania 53.31 m², 72
Semiramis - zdjęcie nr 0
Semiramis - zdjęcie nr 1
Semiramis - zdjęcie nr 2
Semiramis - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 53.31 m², 72
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

53,31 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (15,36 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę