Logo

Nowe mieszkanie, 72,22 m², 3 pokoje, 9 piętro, oferta nr 153

1 011 080 zł

14 000 zł /m²

Rata 4 731 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Semiramis

Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza

3 pokoje, mieszkanie 72,22 m², piętro 9, oferta nr 153, Semiramis, Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza
SALON Z ANEKSEM36,16 m²SYPIALNIA11,26 m²SYPIALNIA10,42 m²ŁAZIENKA4,18 m²WC2,03 m²KORYTARZ8,21 m²TARAS9,98 m²
Wymiary mieszkania 72.22 m², 153
Semiramis - zdjęcie nr 0
Semiramis - zdjęcie nr 1
Semiramis - zdjęcie nr 2
Semiramis - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 72.22 m², 153
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

72,22 m²

Piętro:

9 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

wschód (E)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (9,98 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę