Logo

Nowe mieszkanie, 48,54 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr 83

548 502 zł

11 300 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 566 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Semiramis

Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza

2 pokoje, mieszkanie 48,54 m², piętro 5, oferta nr 83, Semiramis, Katowice, Dąbrówka Mała, ul. Wiertnicza
SALON Z ANEKSEM17,33 m²SYPIALNIA14,30 m²ŁAZIENKA3,95 m²GARDEROBA5,34 m²KORYTARZ7,62 m²BALKON5,00 m²
Wymiary mieszkania 48.54 m², 83
Semiramis - zdjęcie nr 0
Semiramis - zdjęcie nr 1
Semiramis - zdjęcie nr 2
Semiramis - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 48.54 m², 83
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

48,54 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę