Logo

Nowe mieszkanie, 64,47 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr E201

923 352 zł

14 322 zł /m²

Rata 4 320 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Grunwald Południe, ul. Unii Europejskiej / Smardzewska

3 pokoje, mieszkanie 64,47 m², piętro 5, oferta nr E201, Grunwald Między Drzewami 3, Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Unii Europejskiej / Smardzewska
SALON Z ANEKSEM27,24 m²SYPIALNIA12,02 m²SYPIALNIA10,04 m²ŁAZIENKA4,20 m²KORYTARZ6,97 m²BALKON11,97 m²
Wymiary mieszkania 64.47 m², E201
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 0
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 1
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 2
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 64.47 m², E201
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

64,47 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny wschód (NE), południowy wschód (SE)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,97 m²)

Termin oddania:

III etap - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę