Logo

Nowe mieszkanie, 59,65 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr F227

729 457 zł

12 229 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 413 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Grunwald Południe, ul. Unii Europejskiej / Smardzewska

3 pokoje, mieszkanie 59,65 m², piętro 2, oferta nr F227, Grunwald Między Drzewami 3, Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Unii Europejskiej / Smardzewska
SALON Z ANEKSEM19,88 m²SYPIALNIA10,54 m²SYPIALNIA9,10 m²ŁAZIENKA7,80 m²KORYTARZ12,33 m²BALKON8,36 m²
Wymiary mieszkania 59.65 m², F227
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 0
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 1
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 2
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 59.65 m², F227
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,65 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,36 m²)

Termin oddania:

III etap - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę