Logo

Nowe mieszkanie, 69,29 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr C120

992 385 zł

14 322 zł /m²

Rata 4 643 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Poznań, Grunwald Południe, ul. Unii Europejskiej / Smardzewska

3 pokoje, mieszkanie 69,29 m², piętro 5, oferta nr C120, Grunwald Między Drzewami 3, Poznań, Grunwald, Grunwald Południe, ul. Unii Europejskiej / Smardzewska
SALON Z ANEKSEM34,31 m²SYPIALNIA13,27 m²SYPIALNIA9,94 m²ŁAZIENKA3,83 m²WC2,05 m²PRZEDSIONEK3,58 m²KORYTARZ2,31 m²BALKON9,39 m²TARAS7,51 m²
Wymiary mieszkania 69.29 m², C120
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 0
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 1
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 2
Grunwald Między Drzewami 3 - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 69.29 m², C120
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

69,29 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

północny zachód (NW), południowy wschód (SE), południowy zachód (SW)

Układ okien:

trójstronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,39 m²), taras (7,51 m²)

Termin oddania:

III etap - IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę