+3
Nowe mieszkanie, 57,12 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.A.1.12
605 472,00 zł
10 600,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 2 833 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove
Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
57,12 m²
Piętro:
1 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
północny zachód (NW)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Termin oddania:
Bud. 1, 2 - I kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę