Nowe mieszkanie, 35,10 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 1.A.4.08
411 547,50 zł
11 725,00 zł /m²
okazyjna cena
Rata 1 926 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Murapol Osiedle Szafirove
Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
35,10 m²
Piętro:
4 piętro
Liczba poziomów:
1
Strony świata:
zachód (W)
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Termin oddania:
Bud. 1, 2 - I kwartał 2026
Wirtualny spacer:
Zapytaj o ofertę