Logo

Nowe mieszkanie, 68,95 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 6.B.3.11

737 765,00 zł

10 700,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 452 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa

4 pokoje, mieszkanie 68,95 m², piętro 3, oferta nr 6.B.3.11, Murapol Osiedle Szafirove, Gliwice, Stare Gliwice, ul. Szafirowa
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 0
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 1
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 2
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 3
Murapol Osiedle Szafirove - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 68.95 m², 6.B.3.11
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

68,95 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,50 m²), balkon (4,50 m²)

Termin oddania:

Bud. 6 i 7 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę